SILVER & METAL / Silver / Tumbler 10037205
nr 1003 7205
TUMBLER
2 st, 1700-/1800-tal, bland annat 1823, otydliga stämplar, diameter: 6 cm, vikt. 25g,
2 st, 1700-/1800-tal, bland annat 1823, otydliga stämplar, diameter: 6 cm, vikt. 25g
2000
SEK 1000
Sunday December 20 2015
at 19:12:48
16/12 13:38:00
20/12 17:12:47